top of page
бетон

Центр поддержки

ЧИ Є У ВАС ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ? — Звісно, ​​і відвідати його можна безкоштовно.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО Я НОВАЧОК? Заняття в клубі не діляться за рівнями підготовки: розпочати заняття можуть як абсолютні новачки, так і чинні спортсмени. Оскільки тренування проходять у міні-групах, у тренера є можливість визначити потрібний саме вам ступінь навантаження. Втім, якщо ви ніколи не займалися спортом і почуваєтеся зовсім невпевнено, рекомендуємо вам взяти одне-два індивідуальні тренування.

ЩО ПОТРІБНО БРАТИ З СОБОЮ НА ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ? Тільки ваш улюблений спортивний одяг і змінне взуття. Решта — питна вода, екіпірування для єдиноборств загального користування — у нас є. З міркувань гігієни багато хто воліє мати із собою індивідуальні бинти для занять боксом. Їх, як і все інше екіпірування, можна придбати в клубі.

пневмогруша для кикбоксинга черного цвета

ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРШЕ ІНДИВІДУАЛЬНЕ ТРЕНУВАННЯ? Просто зателефонуйте до клубу, або напишіть нам у соц.мережі (посилання на сторінку можно знайти в контактах). Вам допоможуть визначитися з вибором дисципліни, а також підібрати найзручніший для вас час занять.

А НА ПЕРШУ ГРУПОВУ? У будь-який зручний спосіб: Зателефонуйте за номером, вказаним на сайті Напишіть номер телефону у формі для зворотного зв'язку, і ми вам передзвонимо. За допомогою e-mail або через наші сторінки в соцмережах.

ЧИ МОЖНА СКАСУВАТИ МІЙ ЗАПИС НА ІНДИВІДУАЛЬНЕ ТРЕНУВАННЯ? Відміна тренування не пізніше 12 годин до тренування - безкоштовна. У разі відміни перс.тренування менш ніж за 12 годи -клієнт компенсує 50% вартості тренування. У разі пропуску перс.тренування без попередження - клієнт компенсує 100% вартості тренування.

З ЯКОГО ВІКУ І НА ЯКИХ УМОВАХ ПРИЙМАЄТЕ В КЛУБ ДІТЕЙ? У нашому клубі регулярно відбуваються дитячі тренування. Вони цікаві та корисні для дітей від 4 років. Для занять потрібно оформити довідку у педіатра про відсутність протипоказань до фізичних навантажень.

НА БОКСІ МЕНЕ БИТИМУТЬ? Перший час – ні. Крім жартів, ніхто не заганятиме вас у ринг – по-перше, поки ви не будете до цього дійсно готові, і по-друге, поки ви самі цього не захочете. Якщо ви вперше надягаєте рукавички, до справжніх спарингів ще далеко. Так що бити будуть не вас, а ви – і здебільшого по боксерським мішкам.

КУДИ КРАЩЕ ХОДИТИ – У ГРУПИ ЧИ НА ПЕРСОНАЛКИ? Одним зручніше займатися з тренером за індивідуальним графіком і щоб ніхто не відволікав від процесу. Інших мотивує суперництво, і вони відвідують групові заняття – і що сильніша група, краще. Тож спробуйте і те, і те.

ДІВЧАТА ТРЕНУЮТЬСЯ РАЗОМ ІЗ ХЛОПЦЯМИ ЧИ ОКРЕМО? — У нашому клубі відсутня сегрегація, тож запрошуємо до спільних груп усіх бажаючих. Незалежно від статі тренер надає увагу рівню фізичної підготовки, індивідуально підбираючи під нього навантаження.

МОЖНА ЗІБРАТИ СВОЮ ГРУПУ І ЗАЙМАТИСЯ РАЗОМ? Так, ви завжди можете об'єднати друзів або товаришів по службі і займатися по власному графіку з нашим тренером. Вартісь залежить від кількості людей у вашій персональній групі : спліт 800 грн, від трьох осіб 1000грн. * вказана загальна вартість за 1 годину тренування.

рамка для текста

Разместите ответ здесь. Пишите кратко и понятно, приведите примеры, добавьте для наглядности изображение или видео. Прочтите написанное и убедитесь, что информация будет понятна тем, кто заходит на ваш сайт впервые.

Вы выдаете гостевые пропуска?

шлем боксерский черный для защиты головы от ударов
bottom of page